اول روانکار

حضور اول روانکار سار در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

02 اردیبهشت 1398
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی اول روانکار سار
نمایشگاه اول روانکار سار

معرفی شرکت اول روانکار سار، صاحب امتیاز برند SAR Lubricants در ایران

فعالیت شرکت

شرکت اول روانکارسار در عرصه تولید و تامین انواع روانکارهای صنعتی و محصولات مرتبط در سراسر کشور و منطقه با تکیه بر تخصص و استفاده از تکنولوژی روز دنیا منطبق با استانداردهای داخلی و بین المللی فعالیت دارد.

شرکت اول روانکار سار

اول روانکارسار به عنوان صنعتی اقتصاد محور و با بکارگیری دانش فنی و استانداردهای شرکت‌سار لوبریکنتس، محصولات خود را در کشور تولید و توزیع می‌نماید. در حال حاضر برندسار لوبریکنتس به عنوان تولید کننده تخصصی انواع گریس و روغن صنعتی، خود را مطابق با استانداردهای سطح اول اروپایی و فناوری روز جهان عرضه می‌کند.

بیان ماموریت شرکت

تکیه بر اصل کیفیت در تولید و عرضه‌ی انواع روانکارهای تخصصی در بازارهای داخلی و کشورهای خاورمیانه با قیمتی رقابتی از اهداف و سیاستهای مهم این شرکت می‌باشد.

روانکار سار

چشم انداز

 

حضور در جمع ده شرکت برتر توزیع و تولید کننده روانکارهای صنعتی و خودرویی در کشور طی هفت سال آینده با محوریت ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان مبتنی برکیفیت و استانداردهای روز جهان از اهداف بارز اول روانکارسار می‌باشد.

 

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

 

بدینوسیله ازجنابعالی دعوت می‌گردد در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، مورخه ۱۱ لغایت ۱۴ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران، سالن ۴۱B، غرفه ۲۱۵۱ برگزار می‌شود، بازدید به عمل آورید.

نمایشگاه بین المللی نفت وگاز

دسته ها

محصولات اول روانکار سار