درباره ما

فعالیت شرکت

شرکت اول روانکار سار در عرصه تولید و تامین انواع روانکارهای صنعتی و محصولات مرتبط در سراسر کشور و منطقه با تکیه بر تخصص و استفاده از تکنولوژی روز دنیا منطبق با استانداردهای داخلی و بین لمللی فعالیت دارد. 
 

تولید روغن صنعتی

اول روانکار سار به عنوان صنعتی اقتصاد محور و با بکارگیری دانش فنی و استانداردهای شرکت سار لوبریکنتس، محصولات خود را در کشور تولید و توزیع می نماید. در حال حاضر برند سار لوبریکنتس به عنوان تولید کننده تخصصی انواع گریس و روغن صنعتی، خود را مطابق با استانداردهای سطح اول اروپایی و فناوری روز جهان عرضه می کند. 
 
 

بیان  ماموریت شرکت 

تکیه بر اصل کیفیت در تولید و عرضه ی انواع روانکارهای تخصصی در بازارهای داخلی و کشور های خاورمیانه  با قیمتی رقابتی از اهداف و سیاستهای مهم این شرکت می باشد.

چشم انداز

حضور در جمع 10 شرکت برتر توزیع و تولید کننده ی روانکارهای صنعتی و خودرویی در کشور طی 7 سال آینده با محوریت ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان مبتنی برکیفیت و استانداردهای روز جهان از اهداف بارز ما می باشد.
 
شرکت اول روانکار سار آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره فنی و مهندسی و آزمايشگاهی و نيازسنجی مشتريان در زمينه تامين انواع روانکارهای صنعتی و تخصصی اعلام مي دارد.