درباره ما

درباره ما

 

شرکت اول روانکار سار در عرصه تولید و تامین انواع روانکارهای صنعتی و محصولات مرتبط در سراسر کشور و منطقه با تکیه بر تخصص و استفاده از تکنولوژی روز دنیا منطبق با استانداردهای داخلی و بین لمللی فعالیت دارد. 
اول روانکار سار به عنوان صنعتی اقتصاد محور در کشور با بکارگیری دانش فنی و استانداردهای شرکتSAR Lubricants  انگلستان محصولات خود را با نام تجاریSar Lubricants  در کشور  تولید و توزیع می نماید. در حال حاضر برندSar Lubricants  به عنوان تولید کننده تخصصی انواع گریس و روغن صنعتی، خود را مطابق با استانداردهای سطح اول اروپایی و فناوری روز جهان عرضه می کند. 
نمايندگی و عاملیت فروش برند های معتبر جهان از جمله Shell  ، Mobil  ، Total، AGIP ،BP  ،  Castrol  ،  Molykote  ، Fuchs ، Chevron   ،  Setral  ، Klüber و Sinopec با قیمت مناسب و گارانتی معتبر از فعالیتهای این شرکت می باشد.
 

بیان  ماموریت شرکت 

تکیه بر اصل کیفیت در تولید و عرضه ی انواع روانکارهای تخصصی در بازارهای داخلی و کشور های خاورمیانه  با قیمتی رقابتی از اهداف و سیاستهای مهم این شرکت می باشد.
 

چشم انداز

 
حضور در جمع 10 شرکت برتر توزیع و تولید کننده ی روانکارهای صنعتی و خودرویی در کشور طی 7 سال آینده با محوریت ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان مبتنی برکیفیت و استانداردهای روز جهان از اهداف بارز ما می باشد.