اول روانکار

خرید روغن دنده یا واسکازین

روغنهای دنده صنعتی روان کننده‌هایی هستند که به طور خاص برای گیربکس ها، باکس‌های انتقال نیرو و دیفرانسیل در خودروها، کامیون‌ها و سایر ماشین آلات صنعتی تولید می‌شود. روغن دنده صنعتی در دو نوع پایه معدنی و پایه مصنوعی (سنتتیک) تولید و در روانکاری انواع دنده‌های صنعتی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این روغن‌های صنعتی برای روانکاری دنده‌های مارپیچ ساده و حلزونی و یاتاقان‌ها استفاده می‌شوند و دارای خواص ضد سایش، ضد خوردگی و انتقال حرارت عالی هستند. برای دریافت قیمت روغن دنده صنعتی با شماره تلفن زیر شرکت اول روانکارسار تماس بگیرید:
۰۲۱-۷۸۷۱۴۱۴
۰۲۱-۷۹۹۷۴۰۰۰
۰۲۱-۷۱۱۹۶

روغن دنده

عملکرد روغن دنده صنعتی

گیربکس‌های صنعتی اغلب در شرایط گرمایی شدید و بارگذاری بیشتر و قرار گرفتن در معرض گرد و غبار و آب‌های آلوده طی گذر زمان عملکرد مناسب خود را از دست می‌دهند و مشخص است که اگر از چرخ دنده‌ها مراقب نشوند، در کمترین زمان ممکن فرسوده شده و کارایی خود را از دست خواهند داد و نیاز به تعویض قطعات خواهد داشت و مرتب شاهد خرابی قطعات مختلف خواهید بود. شرکت های تولید کننده روغن دنده صنعتی به این امر مهم کاملا واقف هستند و به دنبال تولید بهترین روغن های صنعتی هستند که بتوانند به خوبی از چرخ دنده‌ها محافظت کنند. در شرکت اول روانکارسار انواع روغن های دنده صنعتی به شرح زیر بفروش میرسد:
روغن دنده صنعتی شل اومالا
روغن های دنده موبیل
روغن های دنده کاسترول سری آلفا
روغن دنده فوکس رنولین
روغن دنده صنعتی کلوبر Gem
روغن های دنده صنعتی توتال
روغن بهران بردبار ۲۲۰
روغن بهران بردبار ۳۲۰

استانداردهای روغن دنده

نمرات SAE برای برچسب زدن انواع روان کننده‌ها استفاده می‌شود. اما برای روغن دنده‌ها فقط از شماره SAE ۶۰ یا بالاتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. همانند نمرات SAE روغن موتور یکپارچه، نمرات روغن دنده مونوگراد SAE از یک عدد واحد استفاده می‌کنند، روغن دنده صنعتی برای فصل های سرد با استفاده از شناسه W و روغن های داغتر و گرمتر، شرایط تابستانی را فقط با استفاده از یک عدد شناسایی می‌شود. هر چه این تعداد بیشتر باشد، روغن چسبناک‌تر می‌شود.

ویژگی‌ها و مزایای روغن دنده

• انتخاب افزودنی های ویژه ترکیب شده با حلاهایی با کیفیت عالی تصیه پالایش شده‌اند از جمله افزایش عملکرد EP
• محافظت عالی در برابر سایش
• ویژگی‌های ضد زنگ زدگی
• پایداری اکسیداسیون عالی
• قابلیت تحمل فشار فوق العاده

معیارهای انتخاب روغن دنده

معیارهایی که برای انتخاب و خرید روغن دنده صنعتی مرغوب و با کیفیت باید همیشه در نظر داشته باشید:
ویسکوزیته: این خصیصه اغلب بعنوان مهمترین فاکتور روغن دنده مورد بررسی قرار می‌گیرد
افزودنی (Additives): افزودنی‌های بکار رفته در روغن دنده صنعتی مشخص میکند که این روغن در چه طبقه‌بندی قرار می‌گیرد و در شرایط مختلف عملیاتی چه تاثیراتی برجا می‌گذارد.
نوع روغن پایه: تعیین نوع روغن پایه باید با نوع شرایط کاری و نوع دنده انجام شود.

خرید روغن دنده

روغن های معدنی با کیفیت مرغوب تقریبا در بیشتر مصارف صنعتی عملکرد مطلوبی دارند. روغن های پایه معدنی عموما دارای ضریب فشار بیشتری نسبت به سنتتیک معمولی هستند. این مسئله باعث می‌شود فیلم ایجاد شده از ضخامت بیشتری در ویسکوزیته‌های داده شده برخوردار باشد. با این وجود، در برخی شرایط روغن پایه سنتتیک ارجحیت پیدا می‌کند. روغن های دنده معمولا دارای ویژگی‌هایی هستند تا از قطعات در برابر خوردگی و سایش در شرایط آب و هوایی متنوع محافظت کنند. برای دریافت قیمت روغن دنده و خرید روغن دنده با ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۷۸۷۱۴
۰۲۱-۷۹۹۷۴۰۰۰
۰۲۱-۷۱۱۹۶