دسته بندی محصولات

روغن بیتزر | روغن کمپرسور بیتزر | Bitzer

روغن کمپرسور سرمایشی بیتزر | روغن Bitzer

یکی از عوامل اصلی ماندگاری و عملکرد بالای دستگاه کمپرسور سرمایشی روغن کمپرسور با کیفیت می باشد. انتخاب روغن کمپرسور با کیفیت از تجهیزات کمپرسور شما محافظت کرده و از خراب شدن زود هنگام و هزینه تعمیرات آن جلوگیری می کند.

روغن کمپرسور بیتزر محصول کشور آلمان یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین روغنهای کمپرسور در جهان شناخته می شود. روغنهای بیتزر سینتتیک عمدتا در سیستمهای سرمایشی، تهویه مطبوع و پمپ های حرارتی استفاده می شوند.

پرفروشترینهای بیتزر:

bitzer bse 170

bitzer bse 55

bitzer 320 sh

bitzer b 5.2

برای خرید انواع روغن بیتزر تماس بگیرید:

021-78714

021-79974000

021-71196

 

خواص و ویژگی های منحصر به فرد روغن کمپرسور بیتزر

در روغن های بیتزر از محلولها و افزودنی های مناسبی برای تثبیت و تعادل روغن استفاده شده است. روغن کمپرسور بیتزر با پایه پلی استر (POE) ، پلی آلکیلن گلیکول (PAG) و پلی آلفائولفین (PAO ) تولید می شود که با ماده مبرّد قابل حل و اختلاط هستند و این یک مزیت محسوب می شود.

مبّرد محلول در روغن، گرانروی را بطور چشمگیری کم میکند، باعث بهبود سیالیت روغن شده و تأثیر منفی بر انتقال گرما در مبدل های حرارتی را به حداقل می رساند.

موارد استفاده روغن کمپرسور بیتزر

از این روغن معمولا در کمپرسورهای کامپکت اسکرو ، کمپرسور اسکرو باز (بدون الکتروموتور) و کمپرسور اسکرو سمی هرمتیک استفاده می شود.

 

عملکرد روغن بیتزر

در گذشته از روغن های معدنی به اصطلاح نفتنیک و آلکیل بنزن های مصنوعی استفاده میشد که به دلیل قطبیت کم ، با مبردهای قطبی HFC و HFO به اندازه کافی قابل حل نبوده و بنابراین سیالیت کافی درچرخه تبرید را نداشتند. این نسل از روغنها، حل شونده نبودند و در مبدل های حرارتی جمع شده و مانع انتقال گرما می شدند و باعث اختلال در کارکرد سیستم می شدند.

روغن های کمپرسور جدید با قابلیت حلالیت واختلاط پذیری مناسب برای سیستم های دارای مبردهای HFC و HFO تولید شدند که نسبت به روغنهای نسل قبل خواص راونکاری بهتری دارند.

زیرا به دلیل سرعت بالای گردش روغن در سیستم های تهویه مطبوع و کمپرسورها، نیازهای روانکاری سیستم را به خوبی برطرف می کنند.

شرکت اول روانکار سار تولید و وارد کننده انواع روغن و گریس صنعتی آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره و استعلام قیمت روغن کمپرسور بیتزر اعلام میدارد. جهت تماس با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره و خرید انواع روغن کمپرسور سرمایشی بیتزر 320 ، بیتزر 55 و ... با کارشناسان فروش تماس بگیرید:

09017271303

021-78714

021-79974000

021-71196

 

 

 

هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.