دسته بندی محصولات
آخرین محصولات

گریس دنده های باز | گریس سیم بکسل | روغن مخصوص سیم بکسل | اول روانکار سار

گریس آلومینیوم کمپلکس

گریس آلومینیوم کمپلکس جهت روانکاری انواع دنده های باز تحت فشار بسیار زیاد، انواع سیمهای بکسل و... در شرکت اول روانکار سار تولید و عرضه می گردد. ماده پایه تشکیل دهنده این محصول، از روغن پايه بسيار مرغوب پارافنيک و تغليظ کننده صابون فلزی آلومينيوم کمپلکس می باشد. گریس آلومینیوم کمپلکس با ویسکوزیته های 500 ، 1000 و 2500 تولید و عرضه می گردد.

 

نام های فنی:

SAR WIRE ARMOR 500

SAR WIRE ARMOR 1000

SAR WIRE ARMOR 2500

 

گریس سپلاتین - شرکت اول روانکار سار

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
گریس پایه آلومینیوم کمپلکس به دليل داشتن مواد افزودنی و روانکارهای جامد، از خواص ضد خوردگی، ضد سايش و خاصيت فشارپذيری بسیار بالايی برخوردار است. مقاومت در مقابل چسبندگی بالا، قابلیت عالی پمپاژ شدن، مقاومت در برابر آب و رطوبت و مقاومت در مقابل حرارت بسیار بالا از خصوصیات دیگر این محصول می باشد.
 

موارد استفاده گریس آلومینیوم کمپلکس 

این محصول برای روانکاری چرخ دنده های باز تحت فشار بسیار زیاد، سیمهای بکسل، کوره های دوار، بیل های بزرگ، خشک کن ها و آسیاب توپ برای سنگ زنی ذغال سنگطراحی شده است.همچنین مناسب برای روانکاری زنجیرهای بزرگ، قفسه های دنده و سطوح کشویی در ساخت قطعات هیدرولیک فولادی می باشد.
گریس سپلاتین - اول روانکار سار
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
شرکت اول روانکار سار، تولید و تامین کننده انواع روغن و گریس صنعتی، آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره فنی و مهندسی و آزمايشگاهی و نيازسنجی مشتريان در زمينه تامين انواع روانکارهای صنعتی و تخصصی اعلام مي دارد.
نمایش:
مرتب کردن بر اساس: