دسته بندی محصولات

روغن توربین | قیمت روغن توربین | خرید روغن توربین | اول روانکار سار

روغن توربین

 

توربین های بخار و گاز در صنعت تولید برق از اهمیت بالایی برخوردار هستند. کارایی، عملکرد و راندمان این توربین ها تا حد زیادی به نوع کیفیت روانکارهای بکار رفته در آنها بستگی دارد.

برای رفع نیازهای تولیدکنندگان و دارندگان تجهیزات توربین، روغن های توربین باید ویژگی های برجسته ای ازجمله خاصیت ضد اکسیداسیون و طول عمر بالا باشند.
روغن توربین - اول روانکار سار
دوام و طول عمر روغن توربین به عوامل بسیار بستگی دارد. عواملی مانند آب و هوا، ساعات کارکرد در شبانه روز، آلودگی و روشهای نگهداری می توانند در طول عمر روغن توربین اهمیت بسیار بالایی داشته باشند.
تولید کنندگان روغنهای توربین برای توربینهای گاز معمولا رقمی مثل 5 تا 15 سال را پیشنهاد می کنند.

قابلیت روغنهای توربین

روغن توربین برای طیف وسیعی از کاربردهای مختلف از جمله توربین های چند منظوره، توربینهای بخار، توربینهای گردشی، کمپرسورهای هوا و هیدرولیک و دیگر مصارف صنعتی تولید می شود.
در ادامه به قابلیت های جدید و پیشرفته عملکرد روغنهای توربین که دوام و عمر طولانی دارند خواهیم پرداخت:
 
برای دریافت قیمت روغن توربین با ما تماس بگیرید:

021-78714

021-79974000

021-71196
 
 

اهمیت انتخاب روانکار مناسب توربین ها

توربین ها معمولا تجهیزات غول پیکری هستند. تصور کنید تیغه های فولادی توربین ها با صدها تن وزن و با چرخش 3600 دور در دقیقه روی محوری قرار دارد که این محورها توسط بلبرینگها نگه داشته می شوند. روی سطح بلبرینگها لایه ای از روغن که ضخامت آن باریکتر از موی انسان است قرار گرفته و این فاصله بین محور و بلبرینگ را تشکیل می دهد.
همانطور که متوجه شدید، روغن توربین انتخابی باید بسیار با کیفیت باشد تا تحمل وزن و فشار وارده را داشته باشد.
قیمت روغن توربین - اول روانکار سار
بعنوان مثال برای یک نیروگاه برق که درآمد محدودی از تولید برق دارد، انتخاب روغن توربین بی کیفیت و نامناسب می تواند ضررهای مالی هنگفتی به بارآورد.
بنابراین هنگام انتخاب و خرید روغن توربین برای  توربین های بخار ، گاز ، هیدرولیک و توربین های مشتق از هوا ، تضمین کیفیت باید بخشی از تعهدات تامین کننده روغن توربین باشد.

خصوصیات روغن های توربین 

قبل از تهیه روانکار توربین ها، باید درک درست و تخصصی از خصوصیات فیزیکی و شیمیایی این نوع روغنها در مقایسه با روانکارهای دیگر داشت.
روغن مخصوص توربین های بخار، گاز و هیدرولیک معمولا از خانواده روغنهای R&O هستند (Rust & Oxidation inhibited oil). یعنی روغنهایی که زنگ زدگی و اکسیداسیون را مهار می کنند.
شکل هندسی توربینها، دمای کارکرد، سیکلهای عملیاتی متفاوت، روشهای مراقبت و نگهداری و ضریب احتمال آلودگی سیستم، باعث می شود سیستم روانکاری توربین ها، نسبت به بقیه سیستمها مانند موتورهای بنزینی و گازوئیلی، کاملا متفاوت باشد.
 
توربین های گازی و توربین های بخار معمولا دارای ظرفیت بالایی در حدود حداقل 1000 و حداکثر 20000 گالن هستند، بنابراین روغن توربین می بایست طول عمر بالا و فاصله تعویض طولانی تری داشته باشد تا برای مجموعه صنعتی مقرون به صرفه باشد. 
 
برای سفارش و خرید روغن توربین با ما تماس بگیرید:

021-78714

021-79974000

021-71196
 
 
 
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
روغن های صنعتی چند منظوره SAR Circulating oils   یکی از محصولات شرکت اول روانکا..
تماس بگیرید
روغن توربین توتال پرسلیا این سری روانکار در گرید های  32 ، 46 ، 68 و 100 موجود می باشد. ..
تماس بگیرید
روغن بهران توربین روانکار مخصوص انواع توربین های آب،بخار،گاز و همچنین توربو کمپرسورها است کهب..
تماس بگیرید
روغن بهران توربین EP برای روانکاری برخی توربین های خاص وسیستم های کمکی انها که به روغنی با خو..
تماس بگیرید
بهران توربین SP-1 روانکار مخصوص انواع توربین ها و توبوکمپرسورها است که نیازمند روغنی با قابلی..
تماس بگیرید