دسته بندی محصولات

روغن ایروشل 41 | قیمت روغن Aeroshell 41 | اول روانکار سار

روغن ایروشل 41 AeroShell

روغن ایروشل 41 یک نوع روغن هیدرولیک با فرمول بسیار ویژه که از روغن پایه معدنی تولید می شود که با خلوص عالی تصفیه شده و با افزودنی هایی بهبود یافته است. درواقع این روغن برای تمامی هواپیماهای مدرنی که نیاز به روغن هیدرولیک معدنی مرغوب دارند مناسب می باشد.

روغن ایروشل 41 به دلیل افزودنی های خاص در دماهای پایین و بالا سیالیت خود را بخوبی حفظ کرده و خاصیت ضد سایش، اکسیداسیون و خوردگی بسیار بالایی دارد. 

 

برای دریافت مشاوره و خرید روغن ایروشل 41 با کارشناسان ما تماس بگیرید:

021-22660880

علاوه بر قابلیتهای بالا، روغن ایروشل 41 دارای غیر فعال کننده های فلزی و بازدارنده کف با ویسکوزیته بالا دارد که این موضوع باعث افزایش عملکرد سیستم هیدرولیک می شود.

کاربردهای عمده Aeroshell 41

این محصول باید در سیستمهایی که با قطعات لاستیک سینتتیک استفاده شوند و نباید در سیستمهایی با اجزای لاستیک طبیعی استفاده شود

از حلالهای حاوی کلر نباید برای تمیز کردن اجزایی که از روغن ایروشل 41 استفاده می کنند استفاده شود. چون این محلول سیال هیدرولیک را آلوده کرده و ممکن است منجر به خوردگی قطعات شود.

روغن ایروشل 41 به دلیل خواص منحصر به فردی که دارد چندین کاربرد صنعتی مختلف قابل استفاده می باشد.

کارشناسان شرکت اول روانکار سار آماده ارائه مشاوره در خصوص خرید روغن ایروشل مناسب به مشتریان می باشند از طریق شمار تلفن زیر تماس حاصل فرمایید:

021-71196

 
 

 

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
ایرو شل فلوید 18 روانکار هوایی ..
تماس بگیرید
گریس ایرو شل فلوید 41     برای دریافت قیمت بروز گریسهای ایروشل با کارشناسان..
تماس بگیرید